  • F61C500V1AS
F61C500V1AS
advertisement
Manufacturer No:
F61C500V1AS
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-F61C500V1AS
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 1A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder