  • F61C500V20AS
F61C500V20AS
advertisement
Manufacturer No:
F61C500V20AS
HK JDW NO:
3283-F61C500V20AS
Description:
Electric Fuse, 20A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder