  • F61C500V25A
F61C500V25A
advertisement
Manufacturer No:
F61C500V25A
HK JDW NO:
3283-F61C500V25A
Description:
Electric Fuse, 25A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder