  • F840DH394K275C
F840DH394K275C
advertisement
Manufacturer No:
F840DH394K275C
HK JDW NO:
417-F840DH394K275C
Package:
Datasheet:
F840DH394K275C
Description:
Cap Film Suppression X2 0.39uF 760VDC/275VAC PP 10% (26 X 8 X 16mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F840DH394K275C
    Select All
  • Product Weight (g)
    3.8
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    NRND
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    760VDC|275VAC