  • F840FR225M275C
F840FR225M275C
advertisement
Manufacturer No:
F840FR225M275C
HK JDW NO:
417-F840FR225M275C
Package:
Datasheet:
F840FR225M275C
Description:
Cap Film Suppression X2 2.2uF 760VDC/275VAC PP 20% (31.5 X 17.5 X 28mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F840FR225M275C
    Select All
  • Product Weight (g)
    17
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    NRND
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    760VDC|275VAC