  • F844RP225K440C
F844RP225K440C
advertisement
Manufacturer No:
F844RP225K440C
HK JDW NO:
417-F844RP225K440C
Package:
Datasheet:
F844RP225K440C
Description:
Cap Film Suppression X1 2.2uF 1000VDC/440VAC PP 10% (41 X 21 X 38mm) Radial 37.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F844RP225K440C
    Select All
  • Product Weight (g)
    34.4
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|440VAC