  • F863BF154K310ALW0L
F863BF154K310ALW0L
advertisement
Manufacturer No:
F863BF154K310ALW0L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F863BF154K310ALW0L
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 0.15uF 630VDC/310VAC PP 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F863BF154K310ALW0L
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|310VAC