  • F872BK473M480A
F872BK473M480A
advertisement
Manufacturer No:
F872BK473M480A
HK JDW NO:
417-F872BK473M480A
Package:
Datasheet:
F872BK473M480A
Description:
Cap Film Suppression X1 0.047uF 1000VDC/480VAC PP 20% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F872BK473M480A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|480VAC