  • F872FT105M480Z
F872FT105M480Z
advertisement
Manufacturer No:
F872FT105M480Z
HK JDW NO:
417-F872FT105M480Z
Package:
Datasheet:
F872FT105M480Z
Description:
Cap Film Suppression X1 1uF 1000VDC/480VAC PP 20% (31.5 X 31 X 19mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Pizza
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F872FT105M480Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|480VAC