  • FA-118T 24.0000MF10Z-W
FA-118T 24.0000MF10Z-W
advertisement
Manufacturer No:
FA-118T 24.0000MF10Z-W
HK JDW NO:
262-FA-118T 24.0000MF10Z-W
Step5Bar-code shipping tag
FA-118T 24.0000MF10Z-W
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FA-118T
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    200Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.014 0.35mm