  • FA-20H 19.2000MD30Z-W
FA-20H 19.2000MD30Z-W
advertisement
Manufacturer No:
FA-20H 19.2000MD30Z-W
HK JDW NO:
262-FA-20H 19.2000MD30Z-W
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-20H 19.2000MD30Z-W
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Series
    FA-20H
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm