  • FA-238 25.0000MB-W0
FA-238 25.0000MB-W0
advertisement
Manufacturer No:
FA-238 25.0000MB-W0
HK JDW NO:
262-FA-238 25.0000MB-W0
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 25.00 MHZ 12.0PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-238 25.0000MB-W0
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    FA-238
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm