  • FA-238V 12.0000MBG
FA-238V 12.0000MBG
advertisement
Manufacturer No:
FA-238V 12.0000MBG
Manufacturer:
Epson America, Inc
HK JDW NO:
262-FA-238V 12.0000MBG
Package:
Description:
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD Bulk