  • FBR07HA850RB-00
FBR07HA850RB-00
advertisement
Manufacturer No:
FBR07HA850RB-00
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-FBR07HA850RB-00
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
FERRITE BEAD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FBR07HA850RB-00
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FB
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.098W 7.50mmx2.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Filter Type
    Power Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Current Rating (Max)
    7A
  • Impedance @ Frequency
    85Ohm @ 50MHz
  • Height (Max)
    0.276 7.00mm