  • FC4UTCBMF20.0-BAG100
FC4UTCBMF20.0-BAG100
advertisement
Manufacturer No:
FC4UTCBMF20.0-BAG100
HK JDW NO:
310-FC4UTCBMF20.0-BAG100
Package:
HC-49/U
Step5Bar-code shipping tag
FC4UTCBMF20.0-BAG100
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    HC-49/U
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    HC49ULF
  • Size / Dimension
    0.435Lx0.183W 11.05mmx4.65mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    20Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.530 13.46mm