  • FC5BQCCMM18.432-T1
FC5BQCCMM18.432-T1
advertisement
Manufacturer No:
FC5BQCCMM18.432-T1
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC5BQCCMM18.432-T1
Package:
Description:
Crystal 18.432MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R