  • FC5BSCCJM9.83-T1
FC5BSCCJM9.83-T1
advertisement
Manufacturer No:
FC5BSCCJM9.83-T1
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC5BSCCJM9.83-T1
Package:
Datasheet:
FC5BSCCJM9.83-T1
Description:
Crystal 9.83MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 15pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R