  • FC7BABBEM7.3728-T2
FC7BABBEM7.3728-T2
advertisement
Manufacturer No:
FC7BABBEM7.3728-T2
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC7BABBEM7.3728-T2
Package:
Description:
Crystal 7.3728MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 70Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R