  • FC7BSCBKM27.0-1-BULK
FC7BSCBKM27.0-1-BULK
advertisement
Manufacturer No:
FC7BSCBKM27.0-1-BULK
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC7BSCBKM27.0-1-BULK
Package:
Description:
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R