  • FDV0620-H-1R0M=P3
FDV0620-H-1R0M=P3
advertisement
Manufacturer No:
FDV0620-H-1R0M=P3
HK JDW NO:
535-FDV0620-H-1R0M=P3
Step5Bar-code shipping tag
FDV0620-H-1R0M=P3
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Tolerance
    20%
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    1 µH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.018Ohm
  • Rated Current-Max
    5.7A