  • FDVE0630-H-4R7M=P3
FDVE0630-H-4R7M=P3
advertisement
Manufacturer No:
FDVE0630-H-4R7M=P3
HK JDW NO:
535-FDVE0630-H-4R7M=P3
Quantity:
In Stock : 1027
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
FDVE0630-H-4R7M=P3
  • Tolerance
    20%
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    4.7 µH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.0361Ohm
  • Inductor Application
    DC-DC CONVERTER
  • Rated Current-Max
    4.4A