  • FDVE0630-H-R75M=P3
FDVE0630-H-R75M=P3
advertisement
Manufacturer No:
FDVE0630-H-R75M=P3
HK JDW NO:
535-FDVE0630-H-R75M=P3
Step5Bar-code shipping tag
FDVE0630-H-R75M=P3
  • Tolerance
    20%
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    0.75 µH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.0062Ohm
  • Inductor Application
    DC-DC CONVERTER
  • Rated Current-Max
    10.7A