  • FEBFL7733A-L52U050A-GEVB
FEBFL7733A-L52U050A-GEVB
advertisement
Manufacturer No:
FEBFL7733A-L52U050A-GEVB
Manufacturer:
ON Semiconductor
HK JDW NO:
598-FEBFL7733A-L52U050A-GEVB
Package:
Description:
EVAL BOARD FOR FL7733
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FEBFL7733A-L52U050A-GEVB
  • Packaging
    Box
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    90V~277VAC
  • Voltage - Output
    50V
  • Utilized IC / Part
    FL7733A
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Current - Output / Channel
    1A