  • FF4910001
FF4910001
advertisement
Manufacturer No:
FF4910001
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FF4910001
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FF4910001
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FF4910001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FF
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    49.152MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    L4.0XB2.5XH0.65 (mm)/L0.157XB0.098XH0.026 (inch)
  • Operating Frequency
    49.1MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Drive Level
    10 µW
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm