  • FGG.2B.319.CYCD92
FGG.2B.319.CYCD92
advertisement
Manufacturer No:
FGG.2B.319.CYCD92
HK JDW NO:
452-FGG.2B.319.CYCD92
Package:
Datasheet:
FGG.2B.319.CYCD92
Description:
Plug, Male Pins Brass Free Hanging (In-Line) 19 Positions Crimp Gold Chrome Bulk G Push-Pull
Quantity:
In Stock : 7467
Step5Bar-code shipping tag
FGG.2B.319.CYCD92
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Termination
    Crimp
  • Number of Positions
    19
    Male
  • HTS Code
  • Current Rating
    5A
  • Shell Size - Insert
    319
  • Cable Opening
    0.323 ~ 0.362 (8.20mm ~ 9.20mm)
  • Diameter
    15mm
  • Length
    50mm