  • FGG.3B.991.CLAD10
FGG.3B.991.CLAD10
advertisement
Manufacturer No:
FGG.3B.991.CLAD10
HK JDW NO:
452-FGG.3B.991.CLAD10
Description:
Plug, Male Pins Brass Free Hanging (In-Line) 23 Positions Solder Cup Gold Chrome Bulk G Push-Pull
Quantity:
In Stock : 15794
Step5Bar-code shipping tag
FGG.3B.991.CLAD10
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Series
    3B
  • Termination
    Solder Cup
  • Number of Positions
    23
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Shell Size - Insert
    991
  • Cable Opening
    0.362 ~ 0.394 (9.20mm ~ 10.00mm)