  • FH2500033
FH2500033
advertisement
Manufacturer No:
FH2500033
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FH2500033
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FH2500033
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FH2500033
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FH
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L2.5XB2.0XH0.6 (mm)/L0.098XB0.079XH0.024 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    10 µW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm