  • FI212C245034-T
FI212C245034-T
advertisement
Manufacturer No:
FI212C245034-T
HK JDW NO:
782-FI212C245034-T
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
FI212C245034-T
Description:
MULTILAYER FILTER, 2.4GHZ TO 2.5GHZ - More Details
Step5Bar-code shipping tag
FI212C245034-T
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
  • Number of Pins
    8
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
    EAR99
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Frequency
    2.45GHz Center
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    100MHz
  • Insertion Loss (dB)
    2.7 dB
  • Length
    2mm