  • FI212C245075-T
FI212C245075-T
advertisement
Manufacturer No:
FI212C245075-T
HK JDW NO:
782-FI212C245075-T
Package:
0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Datasheet:
Description:
RF FILTER BALANCE 2.45GHZ 0805
Step5Bar-code shipping tag
FI212C245075-T
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    2.45GHz Center
  • Bandwidth
    100MHz
  • Filter Type
    Balance
  • Insertion Loss
    4dB
  • Ripple
    1dB
  • Height (Max)
    0.028 0.70mm