  • FK26C0G2E562J
FK26C0G2E562J
advertisement
Manufacturer No:
FK26C0G2E562J
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-FK26C0G2E562J
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0056uF, Through Hole Mount, 2214, RADIAL LAEDED, ROHS COMPLIANT