  • FL1M-12CJ-1-G3V
FL1M-12CJ-1-G3V
advertisement
Manufacturer No:
FL1M-12CJ-1-G3V
HK JDW NO:
512-FL1M-12CJ-1-G3V
Package:
Datasheet:
FL1M-12CJ-1-G3V
Description:
LED GRN 12MM NUT 3VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1M-12CJ-1-G3V
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.47 (12.00mm)
  • Voltage
    3V
  • Current
    20mA