  • FL1M-8CW-4-Y110V
FL1M-8CW-4-Y110V
advertisement
Manufacturer No:
FL1M-8CW-4-Y110V
HK JDW NO:
512-FL1M-8CW-4-Y110V
Package:
Datasheet:
FL1M-8CW-4-Y110V
Description:
LED YEL 8MM NUT 110VDC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1M-8CW-4-Y110V
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    FL1M
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP65
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (8.00mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    20mA