  • FL2500123Z
FL2500123Z
advertisement
Manufacturer No:
FL2500123Z
HK JDW NO:
233-FL2500123Z
Datasheet:
FL2500123Z
Description:
CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FL2500123Z
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 7 INCH
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.65 (mm)/L0.126XB0.098XH0.026 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    10 μW
  • Height
    762μm
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm