  • FL2500158
FL2500158
advertisement
Manufacturer No:
FL2500158
HK JDW NO:
233-FL2500158
Datasheet:
FL2500158
Description:
Quantity:
In Stock : 3460
Step5Bar-code shipping tag
FL2500158
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Drive Level
    10 µW
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm