  • FL2500191
FL2500191
advertisement
Manufacturer No:
FL2500191
HK JDW NO:
233-FL2500191
Datasheet:
FL2500191
Step5Bar-code shipping tag
FL2500191
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm