  • FL2500262Q
FL2500262Q
advertisement
Manufacturer No:
FL2500262Q
HK JDW NO:
233-FL2500262Q
Datasheet:
FL2500262Q
Step5Bar-code shipping tag
FL2500262Q
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Additional Feature
    AT-CUT; AEC-Q200; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.68 (mm)/L0.126XB0.098XH0.027 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm