  • FL2860013
FL2860013
advertisement
Manufacturer No:
FL2860013
HK JDW NO:
233-FL2860013
Datasheet:
FL2860013
Step5Bar-code shipping tag
FL2860013
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    28.63636MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Operating Frequency
    28.6MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm