  • FL4000269Q
FL4000269Q
advertisement
Manufacturer No:
FL4000269Q
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FL4000269Q
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FL4000269Q
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FL4000269Q
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FL
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm