  • FLEXI-SMA-868
FLEXI-SMA-868
advertisement
Manufacturer No:
FLEXI-SMA-868
Manufacturer:
RF Solutions
HK JDW NO:
661-FLEXI-SMA-868
Package:
Datasheet:
FLEXI-SMA-868
Description:
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount 868MHz Bulk
Quantity:
In Stock : 149
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
FLEXI-SMA-868
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2007
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    SMA
  • Frequency
    868MHz
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    1.4
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz
  • Height
    72.9996mm