  • FLPO-17.72
FLPO-17.72
advertisement
Manufacturer No:
FLPO-17.72
HK JDW NO:
100-FLPO-17.72
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 2mm Fiber Optic Core, 3.2 X 6.4 mm Oval Lens, 17.72 in.