  • FLPR1V12.0-UY
FLPR1V12.0-UY
advertisement
Manufacturer No:
FLPR1V12.0-UY
HK JDW NO:
100-FLPR1V12.0-UY
Description:
LED Light Pipes Light Pipe Assembly, Flexible, Board Mount, Vertical Adapter, 7mm x 4mm Rectangle Lens, 12.0 in., Ultra Yellow