  • FOXSDLF/098-20
FOXSDLF/098-20
advertisement
Manufacturer No:
FOXSDLF/098-20
HK JDW NO:
310-FOXSDLF/098-20
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
FOXSDLF/098-20
Step5Bar-code shipping tag
FOXSDLF/098-20
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    9.8304MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    9.8304MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Drive Level
    100 µW
  • Aging
    3 PPM/YEAR
  • Height
    4.4958mm
  • Length
    11.7094mm
  • Width
    5.0038mm