  • FPD070BE20136BH1
FPD070BE20136BH1
advertisement
Manufacturer No:
FPD070BE20136BH1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-FPD070BE20136BH1
Package:
Datasheet:
FPD070BE20136BH1
Description:
FPD 200pF 5000V 5kV Ceramic Capacitor ±10% R42
Step5Bar-code shipping tag
FPD070BE20136BH1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FPD
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    R42
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    5000V 5kV
  • Capacitance
    200pF