  • FPP145BH20238BJ1
FPP145BH20238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
FPP145BH20238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-FPP145BH20238BJ1
Package:
Datasheet:
FPP145BH20238BJ1
Description:
FPP 2000pF 10000V 10kV Ceramic Capacitor ±20% R85
Step5Bar-code shipping tag
FPP145BH20238BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FPP
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    R85
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    10000V 10kV
  • Capacitance
    2000pF