  • FQ3225B-27.000
FQ3225B-27.000
advertisement
Manufacturer No:
FQ3225B-27.000
HK JDW NO:
310-FQ3225B-27.000
Step5Bar-code shipping tag
FQ3225B-27.000
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    27MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    1.0922mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm