  • FRG900-16F
FRG900-16F
advertisement
Manufacturer No:
FRG900-16F
Manufacturer:
Fuzetec Tech
HK JDW NO:
16635-FRG900-16F
Package:
Datasheet:
Description:
16V 9A 100A 3.3W 15.3A 4mΩ 12s 15mΩ Radial Leaded Resettable Fuses ROHS