  • FRN-R-15/100
FRN-R-15/100
advertisement
Manufacturer No:
FRN-R-15/100
HK JDW NO:
256-FRN-R-15/100
Package:
Cartridge, Non-Standard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FRN-R-15/100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Holder
  • Package / Case
    Cartridge, Non-Standard
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Fusetron™ FRN-R
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.560Diax2.000L 14.22mmx50.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Electrical, Industrial
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Current Rating (Amps)
    15mA
  • Voltage - Rated AC
    250V