  • FRVL020-120F
FRVL020-120F
advertisement
Manufacturer No:
FRVL020-120F
Manufacturer:
Fuzetec Tech
HK JDW NO:
16635-FRVL020-120F
Package:
Datasheet:
Description:
120V 200mA 2A 1.08W 400mA 1.83Ω 9s 4.4Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS