  • FRX005-60F
FRX005-60F
advertisement
Manufacturer No:
FRX005-60F
Manufacturer:
Fuzetec Tech
HK JDW NO:
16635-FRX005-60F
Package:
Datasheet:
Description:
60V 50mA 40A 260mW 100mA 7.3Ω 5s 20Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS