  • FTAS00-121AS4
FTAS00-121AS4
advertisement
Manufacturer No:
FTAS00-121AS4
HK JDW NO:
558-FTAS00-121AS4
Package:
Datasheet:
FTAS00-121AS4
Description:
LCD Touch Panels Resistive 12.1 in
Step5Bar-code shipping tag
FTAS00-121AS4
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Number of Pins
    8
  • Published
    2009
    Resistive
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Insulation Resistance
    10MOhm
  • Interface
    4-Wire
  • Nominal Supply Current
    1mA
  • Diagonal Screen Size
    12.1 307.34mm
  • Height
    0.083 2.10mm
  • Length
    10.28 261.00mm
  • Width
    7.80 198.00mm